Je vůbec možné že druhá největší banka v USA, 70 miliónů zákazníků, vymyslí a realizuje plán jak okrást své klienty??

Odpověď zní ANO. 

V kolébce kapitalismu došlo k dalšími incidentu v bankovním sketoru který vážně narušuje důvěru v banky.

Je opravdu těžká představa že v Bank of America existuje někdo kdo schválil kroky banky namířené čistě proti jejich zákazníkům, vymyšlené jen k tomu aby banka měla větší zisky a tím manažeři větší výplaty. Musí tam být člověk který schválil ukázkové podvodné obchodní praktiky jako jsou :

-opakované strhávání pokut při neprovedených transakcích kvůli nedostatku prostředků na účtech zákazníků

/ představte si že se Vám nezaplatí kabelovka protože nemátu na účtu dost peněz. banka Vám dá pokutu. kabelovka se podruhé pokusí z Vašeho účtu stáhout své poplatky. opět marně, peníze pořá nemáte. co udělá banka? dá Vám za tu samou věc další pokutu!!!!!  uf uf tam nechcete mít své peníze /

- necháte si od banky vystavit kreditní kartu. jedním z důvodů Vašeho rozhodnutí jsou slíbené odměny, prémie nebo body v creditním skóre. to Vám slíbí Váš osobní bankéř.

/ nepotěší Vás když zjistíte že žádné odměny, body, prémie od banky nedostanete i když jeji kreditku máte a pravidelně používáte, byla to fejková nabídka!!! opět zbyvá jen zafunět uf uf, tam fakt své peníze nenecháte /

- zjistíte že máte na své jméno otevřený nový účet, zcela mimo Váší kontrolu a zájem. hodí se to jen bankéřům, čím více účtů tím lepší prémie.

Celkové náklady na začištění tohoto maléru? 250 miliónů dolarů zaplatí banka jako pokuty podvedeným klientů a regulatormím bankovním úřadům.

Pokudtu zaplatí banka ze svých zisků, majitelé odepíší ztrátu.

Ale nejsem jistě sám kdo si klade základní otázku: je možné že dojde k takovému obrovskému podvodu na klienty a nikdo to neodskáče? Zatím nelze dohledat informace o potrestání konkretních lidí kteří zosnovali tyto opravdu hnusné nenasytné praktiky.

 

 

Zpět na výpis novinek